شهاب حسینی درباره واکسن زدنش می گوید

به گزارش وبلاگ سکوت، خبرنگاران- شهاب حسینی در پاسخ به سوال در مورد ماسکی که بصورت داشته، گفته است: از ماشین که پیاده شدم دیدم ماسک ندارم. تنها ماسک داخل ماشین این ماسک بود که قبل تر ها، دوستم به من هدیه داده بود. بین زدن و نزدن آن تردید نکردم.

شهاب حسینی درباره واکسن زدنش می گوید

به گزارش وبلاگ سکوت به نقل از ایسنا؛ در باره ماجرای واکسن زدن، حسینی گفت: هیچ نیت قبلی و برنامه ریزی مشخصی برای زدن واکسن نبود و نداشتم. به اصرار یکی از دوستان که برای شروع یک کار سینمایی همراهی ام می کرد، در صف واکسن مازاد ایستادیم تا شانس خود را امتحان کنیم. در آمریکا برای مراکز سالمندان و سایر مراکز در اولویت، همواره چیزی حدود بیست درصد واکسن اضافه در نظر گرفته می گردد تا در صورت شکستگی یا اتفاقات غیرمترقبه، مسئله ای برای جامعه هدف بوجود نیاید. پس از اتمام کار، مازاد را بین مردم عادی توزیع و تزریق می نمایند. کل ماجرا همین بود، اتفافی که برای هر کسی می تواند بیفتد.

شهاب می گوید که آرزوی قلبی اش این است که شرایط واکسیناسیون با بهترین واکسن موجود برای هموطنانش در ایران بوجود بیاید و مردم بیش از این دچار خسارت و مصیبت نشوند. مخصوصا حالا که وعده داده شده در چند ماهه آینده شرایط واکسیناسیون عمومی در کشور بوجود بیاید و او امیدوار است که این وعده تحقق یابد.

منبع: شفقنا اقتصادی

به "شهاب حسینی درباره واکسن زدنش می گوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهاب حسینی درباره واکسن زدنش می گوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید